Uroczystości w Misiach

https://pixabay.com/pl/vectors/chłopiec-dzieci-kolorowe-1296461/

Powitanie Wiosny

Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyczekiwane wydarzenie. Ogromne emocje wśród dzieci wzbudziły już same przygotowania, które rozpoczęliśmy dużo wcześniej niż kalendarzowe nadejście wiosny. Dzieci poznawały oznaki zbliżającej się wiosny, sadziły kwiaty. Pierwszy dzień wiosny obfitował w radosne zabawy w grupie przedszkolnej.

Walentynki

15 Lutego obchodziliśmy Walentynki. Dzieci swoim kolegom przygotowały samodzielnie laurki. Malowały farbą serduszka, wycięte przyklejały na kolorową techniczną kartkę, dekorowały je naklejkami w kształcie serduszek i kwiatków. Święto to przyczyniło się do poznania tradycji Walentynkowych, wprowadziło dzieci w radosną atmosferę przyjaźni oraz współpracy z rówieśnikami. Dzieci otrzymały do domu balony w kształcie serc. Temu dniu towarzyszyły radosne tańce i zgodna zabawa z kolegami.

——————————————————————————–

Bal karnawałowy

26.01.2021r. w naszej grupie odbył się bal karnawałowy. Dzieci wystrojone w piękne bajkowe stroje bawiły się przy muzyce, tańczyły swobodnie, w parach, w kole, z chustkami, z balonami… Brały udział w konkursach. To był wesoły czas.

_______________________________________________

Dzień babci i dziadka

W piątek 15.01.2021r. odbyła się w naszej grupie uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły dla swoich ukochanych Dziadków. Dzieci przygotowały dla Dziadków słodkie upominki.

________________________________________________________

______________________________________________________

Mikołajki

_______________________________________________________

Bal Wszystkich Świętych

W naszym przedszkolu „Bal Wszystkich Świętych” organizowany jest od kilku lat w zamian za komercyjne obchody halloween. Dzieci 29.10.2020r.  były ubrane na biało. Poznały postać świętego Jana Pawła II. Dla dzieci to był dzień radosnej zabawy. Dzieci tańczyły w parach, kołach i korowodach. Pląsały radośnie i z zaangażowaniem. Po wspaniałej zabawie dzieci spożywały niebiański deser – galaretkę z bitą śmietaną.

Pasowanie na przedszkolaka