Psycholog

Witam Państwa.
Nazywam się Marta Krupińska. Jestem absolwentką psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej ze ścieżką specjalizacyjną psychologia kliniczna. Ukończyłam studia podyplomowe na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym: psychologia kliniczna dzieci i młodzieży oraz psychoonkologia. Ukończyłam również studia podyplomowe  w zakresie przygotowania pedagogicznego.
Od ukończenia studiów wyższych stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe dbając o poszerzenie zakresu posiadanej przeze mnie wiedzy specjalistycznej poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Prowadzę również szkolenia dla kadry pedagogicznej oraz pracowników pedagogicznych. Posiadam odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi. W chwili obecnej pracuję jako psycholog w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym i przedszkolach, w tym w Przedszkolu Miejskim nr 10 w Olsztynie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Posiadam 11-letnie doświadczenie zawodowe zdobywane w publicznych i prywatnych instytucjach służby zdrowia, placówkach oświatowych, organizacjach pozarządowych i stowarzyszeniach.