Dzień przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

 20 września – to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 

20.09. kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Pani dyrektor złożyła wszystkim przedszkolakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Tort Dzieci jadą pociągiem Dzieci tańczą Dzieci spiewają Dzieci stoją i trzymają kartki z literkami Malowanie twarzy Malowanie twarzy Malowanie twarzy Malowanie twarzy Malowanie twarzyDzieci tańczą Dzieci tańczą Dzieci tańczą Dzieci stoją Dzieci tańczą Dzieci maszerują Dziewczynki tańczą Dzieci siedzą na dywanie i śpiewają Dzieci siedzą skrzyżnie i śpiewają Dzieci siedzą skrzyżnie Dzieci trzymają balony Dzieci trzymają balony Dzieci trzymają balony Dzieci jadą ustawione w pociąg Dzieci siedzą przy stoliku i jedzą tort