Ubieramy choinkę

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania choinki. W naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć tego zwyczaju. Tuż przed wizytą Św. Mikołaja zabraliśmy się do ozdabiania świątecznego drzewka. Wspólnie zawieszaliśmy własnoręcznie wykonane ozdoby. Choinka wygląda prześlicznie, a dzięki niej w naszym przedszkolu od razu zrobiło się świątecznie i wyjątkowo!

Chłopiec trzyma ozdobę choinkową Dzieci trzymają ozdoby Dziewczynki trzymają ozdoby Dziewczynka ubiera choinkę Chłopcy trzymają ozdoby Dzieci trzymają ozdoby Dzieci ubierają choinkę Dzieci trzymają ozdoby Dzieci ubierają choinkę Dzieci stoją przy choince Dzieci wykonują ozdoby Dzieci wykonują ozdoby Dzieci wykonują ozdoby Dzieci wykonują ozdoby Dzieci wykonują ozdoby Dzieci wykonują ozdoby Dzieci wykonują ozdoby dzieci malują szyszki dzieci malują pędzlami dzieci ozdabiają szyszki dziewczynka nabiera pędzlem farbę chłopcy wieszają szyszki na choince dzieci zawieszaja ozdoby na choince chłopiec zawiesza szyszkę na choince dzieci dotykają choinki chłopiec prezentuje ozdobę choinkową